Iglaste rośliny ozdobne - ceny - Szkółka roślin Sawanna

Przejdź do treści

Iglaste rośliny ozdobne - ceny

Iglaste rośliny ozdobne - oferta szkółki Sawanna
Zadzwoń do nas: +48 505 302 413


Szkółka roślin ozdobnych zaprasza do zapoznania się z ofertą w zakresie roślin iglastych.


Produkujemy sadzonki następujących gatunków (testowo także inne):

- Thuja - żywotnik (potocznie tuja),

- Juniperus - jałowiec,

- Picea - świerk,

- Pinus - sosna,


Sadzonki są zahartowane w warunkach lubelskiego klimatu. Sprzedajemy małe rośliny w doniczkach do 10 litrów, formowane w doniczkach do 50l i duże rośliny z gruntu, kopane z bryłą korzeniową. Rośliny doniczkowe są w sprzedaży i można je sadzić kiedy tylko temperatura jest przez całą dobę wyższa niż 5C. Rośliny kopane wymagają odpowiedniej wilgotności, aby ich nie uszkodzić przy wykopywaniu, więc są dostępne przeważnie w okresie kwiecień - maj i wrzesień - październik, zależnie od opadów. Szczególnie polecamy tuje z gruntu odmiany Smaragd i Columna. Dostępne są rośliny o wysokości ponad dwa metry, dzięki czemu można wymienić rośliny uszkodzone np. przez koparkę.

Stale poszerzamy asortyment, tak aby większość wybranych gatunków można było kupić w jednej szkółce. Wszystkie rośliny są sprawdzone w klimacie Lublina i nie oferujemy roślin, które mogą przemarzać.


W tym sezonie proponujemy znacznie zwiększyliśmy wybór odmian. Pojawiły się nowości wśród cyprysików, jałowców i tuj oraz szeroki wybór szczepionych sosen.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Zapraszamy

Tuja Aurescens w szkółce
Szkółka iglaków
tuja smaragd
iglaki cisy
Szkółka roślin ozdobnych Sawanna
Jabłonna Majątek 120, województwo lubelskie
Wróć do spisu treści