Iglaki

Iglaste rośliny ozdobne

Iglaste rośliny ozdobne – oferta szkółki Sawanna

Zadzwoń do nas: +48 505 302 413

Dowiedz się —-> jak trafić do szkółki <—-

Szkółka roślin ozdobnych zaprasza do zapoznania się z ofertą w zakresie roślin iglastych.

Produkujemy sadzonki następujących gatunków (testowo także inne):

Sadzonki są zahartowane w warunkach polskiego klimatu. Sprzedajemy małe rośliny w doniczkach do 10 litrów, formowane w doniczkach do 50l i duże rośliny z gruntu, kopane z bryłą korzeniową. Rośliny doniczkowe są w sprzedaży cały rok i można je sadzić kiedy tylko temperatura jest przez całą dobę wyższa niż 5C. Rośliny kopane wymagają odpowiedniej wilgotności, aby ich nie uszkodzić przy wykopywaniu, więc są dostępne przeważnie w okresie kwiecień – maj i wrzesień – listopad, zależnie od opadów. Szczególnie polecamy tuje z gruntu odmiany Smaragd i Aurescens. Dostępne są rośliny o wysokości ponad dwa metry, dzięki czemu można wymienić rośliny uszkodzone np. przez koparkę. Iglaste rośliny ozdobne z naszej szkółki są zadbane i zdrowe.

Stale poszerzamy asortyment, tak aby większość wybranych gatunków można było kupić w jednej szkółce. Wszystkie rośliny są sprawdzone w klimacie Lublina i nie oferujemy roślin, które mogą przemarzać.

W tym sezonie proponujemy znacznie zwiększyliśmy wybór odmian. Pojawiły się nowości wśród cyprysików, jałowców i tuj oraz szeroki wybór szczepionych sosen.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy

Scroll to Top