Kontakt - Szkółka roślin Sawanna

Przejdź do treści

Kontakt

Adres i telefony:

Szkółka roślin ozdobnych Sawanna
Jabłonna Majątek 120,
23-114 Jabłonna,
Województwo lubelskie


Sprzedaż i doradztwo:
Anna Sawa, telefon: +48 505 302 413
Biuro, telefon: +48 506 433 190
Poczta elektroniczna:

Dojazd i mapa
Szkółka i gospodarstwo ogrodnicze Sawanna mieszczą się w Jabłonnie, 15 km od Lublina. Zachęcamy do odwiedzin, które pozwolą obejrzeć rośliny osobiście i skonsultować wybór. Oczywiście staramy się udzielić wszystkich możliwych odpowiedzi telefonicznie czy mailowo, ale nie zawsze jest to możliwe. Proszę mieć na uwadze, że w trosce o najwyższą jakość towaru i satysfakcję klientów nie prowadzimy sprzedaży internetowej. Sadzonki można kupić z odbiorem osobistym lub z dedykowanym transportem.
Dojazd od strony Lublina: jadąc drogą wojewódzką nr 835 (Lublin - Przemyśl) należy skręcić w Jabłonnie za stacją LPG w pierwszą asfaltową ulicę w prawo. Przed skrzyżowaniem stoi reklama gospodarstwa, do którego należy dojechać jeszcze około kilometr.


Dojazd od strony Bychawy/Żabiej Woli: jadąc drogą (Bychawa - Lublin) należy skręcić w Tuszowie przy szkole w stronę Jabłonny. Po przejechaniu około 3 kilometrów tuż za granicą Tuszowa należy skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu, a po przejechaniu około 100 metrów ponownie w lewo.

Dojazd od strony Biłgoraja: jadąc drogą wojewódzką nr 835 (Przemyśl - Lublin) po minięciu kościoła w Jabłonnie należy przejechać jeszcze około kilometr i skręcić w lewo w asfaltową ulicę Słoneczną przed samym zakrętem drogi i przed reklamą gospodarstwa. Ulicą Słoneczną należy dojechać jeszcze około kilometr.

Szkółka roślin ozdobnych Sawanna
Jabłonna Majątek 120, województwo lubelskie
Wróć do spisu treści