Oferta roślin iglastych 2018 - Szkółka Sawanna

Przejdź do treści

Oferta roślin iglastych 2018

Oferta roślin iglastych na sezon 2018 w szkółce Sawanna


Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkółki roślin ozdobnych w zakresie roślin iglastych.


Produkujemy sadzonki tuj, jałowców, cisów, świerków, cyprysików i wielu innych. Sadzonki są zachartowane w warunkach lubelskiego klimatu. Sprzedajemy małe rośliny w doniczkach do 10 litrów, formowane w doniczkach do 50l i duże rośliny z gruntu, kopane z bryłą korzeniową. Rośliny doniczkowe są w sprzedaży i można je sadzić kiedy tylko temperatura jest przez całą dobę wyższa niż 5C. Rośliny kopane wymagają odpowiedniej wilgotonści, aby ich nie uszkodzić przy wykopywaniu, więc są dostępne przeważnie w okresie kwiecień - maj i wrzesień - październik, zależnie od opadów. Szczególnie polecamy tuje z gruntu odmiany Smaragd i Columna. Dostępne są rośliny o wysokości ponad dwa metry, dzięki czemy można wymienić rośliny uszkodzone np. przez koparkę.

Stale poszerzamy asortyment, tak aby większość wybranych gatunków można było kupić w jednej szkółce. Wszystkie rośliny są sprawdzone w klimacie Lublina i nie oferujemy roślin, które mogą przemarzać.


W tym sezonie proponujemy znacznie zwiększyliśy wybór odmian. Pojawiły się nowości wśród cyprysików, jałowców i tuj oraz szeroki wybór szczepionych sosen.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Zapraszamy

Szkółka iglaków
Tuja Aurescens w szkółce
iglaki cisy
tuja smaragd
Wróć do spisu treści